Hetalia Corp.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ni hao~

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Ni hao~ Empty
PisanieTemat: Ni hao~   Ni hao~ I_icon_minitimeNie Gru 16, 2012 6:15 pm

Imię, nazwisko: Xiao Mei

Oficjalna Nazwa Kraju: Rep of Taiwan

Data Urodzin: 25 października 1812

Stanowisko: Sprzątaczka

Opis postaci:


Relacje:

Ameryka Północna:

Ameryka-Nie gdyś miedzy Chinami, a Japonią była wojna. Niestety wygrał ja Japonia i Tajwan została jego podopieczną. Gdy było jej smutno zawsze wychodziła ukradkiem mówiąc, że tylko na chwile do sklepu. Szła w tedy do Alfreda. On zawsze potrafił ja rozśmieszyć i pocieszyć. Pewnej nocy pomógł jej uciec z domu. Była mu taka wdzięczna, że to dzięki niemu stała sie nie zależna. Stara się mu jakoś podziękować, ale on zawsze mówi, że nie trzeba, i że ona i jej radość jest dla niego najwiekszym prezentem. Gdy była miał zawsze sie z nim bawiła.

Alfred bronił ja jak siostrę i bardzo się lubili.

Kanada- Też jej pomagał. Był dla niej jak przyjaciel. Straciła z nim kontakt, ale po mimo to wysyła mu listy, a on odpisuje, ale rzadko.

Kraje Europejskie:

Rosja- Chiny powiedział jej, że to jego towarzysz. Była bardzo zazdrosna i go nie znosiła. Nie mogła wytrzymać tego odoru wódki i fajek. Jeszcze w łapie trzymał ten kran co ją jeszcze bardziej przerażało.

Niemcy- Poznała go przez Japonie. Wydaje jej się być bardzo miły i zdyscyplinowany.

Polska- Według niej może i ma fioła na punkcie różu, ale jest całkiem przyjazny.

Kraje Azjatyckie:

Japonia- na początku nienawidziła go, ale zmieniło sie to gdy normalnie i otwarcie z nim porozmawiała i okazało się że maja ze sobą dużo wspólnego. Raz gdy Kiku wypił za dużo zaczął urządzać karaoke i śpiewała, ale ma nadzieje że on tego nie pamięta bo jak tak to zapadłaby się pod ziemie.

Korea- Gdy był malutki uwielbiała się nim zajmować. Był bardzo grzeczny, ale tylko dla niej. Gdy zajmował sie nim ktoś inny to strasznie rozrabiał. Próbowała go jakoś oduczyć macania po biuście, ale jej się nie udało.

Chiny- Jej ojciec można by rzec. Ma z nim bardzo dobre stosunki i bardzo za nim tęskni.

Wietnam- Jej ulubiona siostrzyczka i najlepsza przyjaciółka. Nie zna osoby tak wyluzowanej jak ona.

Singapur- Również jej ulubiona siostra i najlepsza przyjaciółka.

Hong Kong- W dzieciństwie spędzali ze sobą dużo czasu. Hong uważa ja bardziej za najlepszą przyjaciółkę niż za siostrę

Ciekawostki:

-bardzo miła i gościnna
-uczynna
-trudno ja czymś załamac lub sprawic jej przykrość
-bardzo przyjaźnie nastawiona do życia
-Uwielbia kwiaty
-Czuje się jak krasnoludek z uwagi na swój wzrost
Coś jeszcze?:Raczej nie ^^


Ostatnio zmieniony przez Tajwan dnia Pon Gru 17, 2012 2:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gruzja

Gruzja


Posty : 59
Pracuję od : 19/11/2012
Pochodzę z : Tbilisi

Ni hao~ Empty
PisanieTemat: Re: Ni hao~   Ni hao~ I_icon_minitimeNie Gru 16, 2012 6:20 pm

Serio? Serio? Napisałaś tyle co kot napłakał, rozpisz się bardziej. Poza tym przeczytaj regulamin.
Powrót do góry Go down
Gruzja

Gruzja


Posty : 59
Pracuję od : 19/11/2012
Pochodzę z : Tbilisi

Ni hao~ Empty
PisanieTemat: Re: Ni hao~   Ni hao~ I_icon_minitimeNie Gru 16, 2012 6:33 pm

DOBRA, DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE KP JEST SKOPIOWANE CHAMSKO OD MOJEJ ZNAJOMEJ.

Masz 24 godziny na napisanie nowego kp, poprawienie avatara, albo od razu usuwam.
Powrót do góry Go down
Australia

Australia


Posty : 38
Pracuję od : 19/11/2012
Lat mam : 123
Pochodzę z : Canberra

Ni hao~ Empty
PisanieTemat: Re: Ni hao~   Ni hao~ I_icon_minitimeWto Gru 18, 2012 3:55 pm

Dla mnie nie ma wytłumaczenia. Konto zostaje skasowane, a ja przepraszam właścicielkę KP za zwłokę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ni hao~ Empty
PisanieTemat: Re: Ni hao~   Ni hao~ I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ni hao~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia Corp. :: Poza Tematen :: Niepotrzebne akta.-
Skocz do: