Hetalia Corp.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Repubblica Italiana

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Posty : 15
Pracuję od : 08/12/2012
Pochodzę z : Roma

Repubblica Italiana Empty
PisanieTemat: Repubblica Italiana   Repubblica Italiana I_icon_minitimeSob Gru 08, 2012 9:36 am

Imię, nazwisko: Romano Lovino Vargas
Oficjalna Nazwa Kraju: Repubblica Italiana
Data Urodzin: 17 marca 1861
Stanowisko: Szef misji dyplomatycznej - ambasador ( te znajomości…) Postaram się by mafia nie wjechała wam w dupę.
Opis postaci: Leniwy, arogancki, szczery do bólu. Nie lubi pracować, wiele rzeczy jest mu obojętne… A teraz siesta… Mafia jak najwierniejszy pies, podąży za Romano (by mu wtłuc oczywiście). Czasem zdarzy mu się rozwalić system, ale mniejsza! Zdecydowanie bardziej woli przebywać z kobietami niż mężczyznami. Włoch żadnej krytyki nie bierze wystarczająco poważnie, by podjąć działania naprawcze. Wie, że w innych krajach wszystko funkcjonuje znacznie lepiej. Wie jednak również, że Europejczycy z Północy naprawdę mają gorzej, bo brakuje im słońca i pięknych włoskich pejzaży. Utrzymuje się w przekonaniu iż wielu Włoskich przedsiębiorców bez imigrantów musieliby prawdopodobnie zamknąć swoje zakłady. Zawsze gra jakąś rolę i stara się odpowiednio do niej wyglądać. Nigdy nie nosi po prostu odzieży. Sporty?... Sporty często uprawia na pokaz. Tym czym potrafi się w pełni wyrazić jest jazda samochodem. Jeśli nie czuje się winny, nie widzi potrzeby przepraszania, a gdy ma poczucie winy, idzie z tym do konfesjonału. Utratę twarzy uważa za coś znacznie gorszego od kłamstwa czy wykroczenia .Zawsze z upodobaniem hołduję odwieczny stereotyp namiętnego kochanka. Zdrada, lub raczej lęk przed nią, to emocja podtrzymująca namiętność w związkach mieszkańców Włoch. Potrafi sprzedać wszystko, nawet babcię czy sąsiada, po okazyjnej cenie, oczywiście. Lovino poświęca swój wolny czas temu co lubi najbardziej – jedzeniu bez pośpiechu i popijaniu dobrych win w miłym towarzystwie.
Jeśli chodzi o wygląd: Ma ciemne włosy z zupełnie niepasującym, odstającym loczkiem. Ubrania nosi różne. Od drogich dżinsów po czarne spodnie z kantem. W towarzystwie woli przybierać pozę elegancika. Bursztynowe oczy lubi przysłaniać dużymi czarnymi okularami. Coś jeszcze? Rozmiar stopy?... Na zakończenie podam, iż bardzo dba o swój image. Jeśli coś będzie źle - to z pewnością wina Niemca.
Relacje:
Włochy Północne – Brat z północy. Pastożerca utrzymujące dobre kontakty z innymi.
Hiszpania- Dawny opiekun. Teraz przyj… Kurna…
Niemcy – Wszystko to jego wina! Napada na Włochy i wydaje na mnie za mało pieniędzy.
Francja – Boję się…
Anglia i reszta – Zupełne przeciwieństwo mnie!
Japonia – Stary, dobry sojusznik… Tamte czasy… Ciekawe czy jeszcze żyje!
Grecja – Toczyło się niekiedy walki~…
Albania – (Moja tania siła robocza) Przyjmuję ją do siebie bez większych problemów.
Polska – Chwilę… Gdzie to?... Pewnie gdzieś w Rosji… Aaa! Ten!... Bardzo przypomina mojego nierozważnego braciszka…
Nordycy – Yyy… Ciao?
Chiny – Dziwne krzaczki, podejrzane jedzenie, ale ludzie dobrzy
Rosja - *error*
Białoruś – Ładna blondyneczka, ale bez względu na to… Boję się.
Belgia – Dobra czekolada, Kocie imprezy, lubi mnie rozpieszczać. Za odpowiednią cenę mogę sprzedać jej swoje państwo.
Holandia – Lubię z nim powytykać błędy Antonia cha cha cha!
Szwajcaria – Sery i dziwne przyśpiewki. Kiedy jestem głodny podrzuci mi jakiś podejrzany, śmierdzący ser, mówiąc, że od niego nie zginę… Pewnie…
Austria – Przygarnął kiedyś mojego brata. Dobrze gotuje, ale nie rozumiem jego postawy… Wina Niemca!
Australia – Kangury, krokodyle,
Kanada – Kto? Ten od syropu?
USA – Rób co chcesz człowieku! Byle nie zabrakło mi pasty!
Turcja – Niech powoli zajmuje się przejmowaniem Niemiec. Dobrze robisz!
Litwa, Łotwa, Estonia – To ci z północy? Pewnie bogaci… Ludzie z północy zwykle są bogaci… A nie! To Ci od Rosji! *odsuw*
Ukraina – To też ta od Rosji? Słyszałem, że zajmuje się rolnictwem… W sumie jak całe południe Włoch, ale mniejsza!
Romania, Bułgaria, inni – To ci z Bałkanów… *macha łapką z politowaniem*
Afryka – Południowi bracia.

Ciekawostki:
- Włochy są prawdopodobnie jedynym krajem, w którym, według zeznań podatkowych, pracownicy zarabiają więcej niż ich pracodawcy.
- Strajki we Włoszech odzwierciedlają doskonałą mieszankę namiętności, cierpliwości i pomysłowości
- Włoscy kryminaliści nie muszą się martwić, ponieważ szansa ich ujęcia jest nikła.
Coś jeszcze?: No
Jedz gruz Gruzinie


Ostatnio zmieniony przez Włochy Południowe dnia Sob Gru 08, 2012 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gruzja

Gruzja


Posty : 59
Pracuję od : 19/11/2012
Pochodzę z : Tbilisi

Repubblica Italiana Empty
PisanieTemat: Re: Repubblica Italiana   Repubblica Italiana I_icon_minitimeSob Gru 08, 2012 12:52 pm

Prosiłabym o opis wyglądu.
Jak dla mnie sam opis charakteru jest trochę chaotyczny, wiesz co chcesz napisać, ale nie potrafisz tego ubrać w słowa, lecz poczekajmy z tym na Australię.
Ale wygląd tak czy tak napisać musisz.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Posty : 15
Pracuję od : 08/12/2012
Pochodzę z : Roma

Repubblica Italiana Empty
PisanieTemat: Re: Repubblica Italiana   Repubblica Italiana I_icon_minitimeSob Gru 08, 2012 7:44 pm

Repubblica Italiana Iiif
Powrót do góry Go down
Australia

Australia


Posty : 38
Pracuję od : 19/11/2012
Lat mam : 123
Pochodzę z : Canberra

Repubblica Italiana Empty
PisanieTemat: Re: Repubblica Italiana   Repubblica Italiana I_icon_minitimePon Gru 10, 2012 6:10 pm

Jak dla mnie spoko ;}
AKCEPT
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Repubblica Italiana Empty
PisanieTemat: Re: Repubblica Italiana   Repubblica Italiana I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Repubblica Italiana
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia Corp. :: Nawigacja :: Identyfikatory-
Skocz do: