Hetalia Corp.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Free hugs from Russia.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Rosja

Rosja


Posty : 3
Pracuję od : 08/12/2012
Lat mam : 101
Pochodzę z : Kraj wódki i Putina

Free hugs from Russia. Empty
PisanieTemat: Free hugs from Russia.   Free hugs from Russia. I_icon_minitimeSob Gru 08, 2012 2:20 pm

Imię, nazwisko: Ivan Braginski
Oficjalna Nazwa Kraju: Federacja Rosyjska
Data Urodzin: 30 Grudnia
Stanowisko: Ochrona (Ach, już widzę jak Ivan napieprza innych kranem)

Opis postaci:

Wygląd:
Ivan (Nie, nie Dziadek Mróz) zaszczyca długi beżowy płaszcz i brązowe spodnie noszeniem ich na swoim ciałku. Do swego jakże ambitnego ubioru zakłada również czarne rękawiczki und różowy szaliczek (GAAAAAAYYY), który podarowała mu Ukraina. Ubiór wzorowany jest na mundurach Armii Czerwonej. Często nosi przy sobie podłużny kran. Ma okrągłą twarz, na której widoczny jest duży nos. Jego jasne włosy są jako-tako ułożone, ale nie tak źle, żeby odstraszać innych. Oczy są koloru fioletowego, które niestety trochę przysłania przydługa grzywka.
IVAN NIE JEST GRUBY. 182 cm prawdziwych mięśni.

Charakter:
Miły, słodki und niewinny ? Niet.
Straszny, zuy and okrutny ? Da.
Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że Rosja jest uśmiechniętym, przyjaznym chłopakiem o zbyt dużym nosie, jednak kiedy mamy z nim dłużej do czynienia zaczynamy rozumieć dlaczego wokół niego kulają się jedynie zeschnięte róże jerychońskie. Niestety, Ivan nie jest świadom swego okrucieństwa, więc dziwi się czemu nikt nie chce się z nim zaprzyjaźnić. A tak dokładnie mowa o staniu się jednością z Ivankiem.
Ależ niech to was nie odepchnie od pociągającej myśli przywitania się z tym ogierem. Na co dzień jego charakter mało różni się od charakteru uroczego dzieciaczka. Pulchna twarz i uśmiechnięte oczy sprawią, że sami będziemy chcieli stać się z nim jednością.
Kiedy odkryjemy mroczną stronę naszego pijaczyny lepiej nie przebywać obok niego w promieniu... może po prostu wyprowadź się z miasta, albowiem nie może to się dobrze skończyć. Oczywiście Ivan będzie później udawał, że nic się nie stało, co może wyjść lepiej dla nas.
Straszny charakter możemy zwalić na jego pełną krwi historię.
Co do jego hobby... Tu na pewno można wymienić upiajnie się w trupa cieczą, która sprawi, że będziemy bardziej odważni oraz będziemy lepiej tańczyć. Na hasło "Vodka" oczy chłopaka w sekundę wyśledzą osobę, która wypowiedziała magiczne słowo.
Do jego ulubionych zajęć możemy dodać również nękanie biednego Litwy. NIESTETY, OCH JAKŻE MI PRZYKRO, nie wiemy jakie stosunki mają oba kraje. Raz Rosja zwierza mu się ze swoich snów, a raz go męczy (Na moją szkodę nie jest napisane czy psychicznie, czy seksualnie).
Ma uraz do Polski za zabranie mu jego kochanych siostrzyczek. Kocha obie siostry, lecz nie lubi rozmawiać o ich stosunkach. To go przygnębia. Ukraina jest jego najulubieńszą sjestrą, jednak ta ma u niego długi za gaz. A co do Białorusi... *MARRY ME*. O tym Ivan woli nie mówić.

Relacje:

Ukraina: kocham siostrę, ale wisi mi za gaz.
Polska: nie przepadam za nim za odebranie mi Moskwy, więc postanowiłem wziąć udział w rozbieraniu Polszy.
Litwa: kilka razy ze sobą mieszkaliśmy. Mój ulubieniec, jeśli chodzi o męczenie.
Łotwa: mały kraj, który kiedyś był pod moją okupacją. Jeśli chodzi o relacje, to Rosja cały czas się nim bawi.
Estonia: jak wyżej ^L^
USA: nienawidzi go za wydarzenia, które miały miejsce podczas Zimnej Wojny; *Hejtuje*
Chiny: komuniści trzymają się razem.
Gruzja: kiedyś byliśmy małżeństwem, ale teraz chyba coś do mnie ma.
Białoruś: moja kochana siostra, ale jest straszna ciągle prosząc mnie o ślub.
Francja: następny, co mi Moskwę zajął. Na szczęście Dziadek Mróz ich wystraszył, po czym udało mi się ją odzyskać.

Ciekawostki:

Uogólniony skład narodowościowy Rosji:
129% – alkoholicy
0,000000001% – Chińczycy
1% – Putin

Biedny. Jedz Gruz, Gruzinie! Kolkol~


Ostatnio zmieniony przez Rosja dnia Sob Gru 08, 2012 4:40 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gruzja

Gruzja


Posty : 59
Pracuję od : 19/11/2012
Pochodzę z : Tbilisi

Free hugs from Russia. Empty
PisanieTemat: Re: Free hugs from Russia.   Free hugs from Russia. I_icon_minitimeSob Gru 08, 2012 2:28 pm

Opis wyglądu nie ma być opisem ubioru, a wyglądu postaci, twarzy, postury itp.
Rozwinąć relacje proszę i akcept budziet.
I tą kropkę po nazwie użytkownika usuń.
Powrót do góry Go down
Rosja

Rosja


Posty : 3
Pracuję od : 08/12/2012
Lat mam : 101
Pochodzę z : Kraj wódki i Putina

Free hugs from Russia. Empty
PisanieTemat: Re: Free hugs from Russia.   Free hugs from Russia. I_icon_minitimeSob Gru 08, 2012 2:31 pm

Cholercia, a tak się napracowałam. *Kopiuj-wklej*
A co do kropki - musiałam ją dopisać, bo jak się rejestrowałam, to pisało, że nazwa jest zajęta.
Ale już zmieniam, zmieniam.
Powrót do góry Go down
Gruzja

Gruzja


Posty : 59
Pracuję od : 19/11/2012
Pochodzę z : Tbilisi

Free hugs from Russia. Empty
PisanieTemat: Re: Free hugs from Russia.   Free hugs from Russia. I_icon_minitimeSob Gru 08, 2012 4:42 pm

Nadal mam parę rzeczy do narzucenia, ale niech będzie - akcept.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Free hugs from Russia. Empty
PisanieTemat: Re: Free hugs from Russia.   Free hugs from Russia. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Free hugs from Russia.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia Corp. :: Nawigacja :: Identyfikatory-
Skocz do: