Hetalia Corp.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mr. Admin say...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Australia

Australia


Posty : 38
Pracuję od : 19/11/2012
Lat mam : 123
Pochodzę z : Canberra

Mr. Admin say... Empty
PisanieTemat: Mr. Admin say...   Mr. Admin say... I_icon_minitimeWto Gru 18, 2012 4:20 pm

Więc mam parę spraw, przede wszystkim jestem wkurzony, że nie umiecie czytać regulaminu. Piszę jak byk, że ma być rozmiar avatara: 300x200 px. Ale nie... ktoś ma to w nosie i chuj.. oto kto:
Gruzja, Włochy Południowe, Chorwacja, Dania, Rosja... CZY JA WYMAGAM ZBYT WIELE?

Macie 3 dni na poprawę. I jak macie link do obrazka, kopiujecie go i wklejacie w "ODNOŚNIK DO ZEWNĘTRZNEGO EMBLEMATU". Inaczej będzie ban na cb - 2dni, oraz ban na zbliżający się event.
Powrót do góry Go down
Gruzja

Gruzja


Posty : 59
Pracuję od : 19/11/2012
Pochodzę z : Tbilisi

Mr. Admin say... Empty
PisanieTemat: Re: Mr. Admin say...   Mr. Admin say... I_icon_minitimeWto Gru 18, 2012 5:11 pm

Oanie main adminie.
BYŁOBY ZAJEBISCIE, JAKBYM MIAŁA WYBOR.
Niestety mam szlaban na kompa i wchodze jedynie przez tablet badz telefon, ktor3 nie maja takiej funkcji.
*Taka durna Dora Nie umie fizyki*
Powrót do góry Go down
Rosja

Rosja


Posty : 3
Pracuję od : 08/12/2012
Lat mam : 101
Pochodzę z : Kraj wódki i Putina

Mr. Admin say... Empty
PisanieTemat: Re: Mr. Admin say...   Mr. Admin say... I_icon_minitimeSro Gru 19, 2012 5:08 pm

Och, wybacz. Mój rozmiar avatara to 218x316, nie wiedziałam, że robi to wam aż taką różnicę. Proszę się nie wściekać, już zmieniam, zmieniam.
Powrót do góry Go down
Australia

Australia


Posty : 38
Pracuję od : 19/11/2012
Lat mam : 123
Pochodzę z : Canberra

Mr. Admin say... Empty
PisanieTemat: Re: Mr. Admin say...   Mr. Admin say... I_icon_minitimePon Gru 31, 2012 7:45 am

Przypominam, o rozmiarze Avów! *wzrok na Izrael*

I jeszcze jedno, proszę mi napisać kiedy ostatni raz widzieliście osoby wymienione w ogłoszeniu forum jako ZAGROŻONE SKASOWANIEM, chodzi mi o uczestniczenie w życiu froum (fabuła/cb)
Powrót do góry Go down
Szkocja

Szkocja


Posty : 9
Pracuję od : 03/12/2012
Lat mam : 1174
Pochodzę z : Edinburgh

Mr. Admin say... Empty
PisanieTemat: Re: Mr. Admin say...   Mr. Admin say... I_icon_minitimePon Gru 31, 2012 5:55 pm

Głupcze... Anglia ma nieobecność.
Rosji nie pamiętam kiedy, to samo Węgier. Prusa, Watykanu nie widziałam wcale. .^.
Powrót do góry Go down
Gruzja

Gruzja


Posty : 59
Pracuję od : 19/11/2012
Pochodzę z : Tbilisi

Mr. Admin say... Empty
PisanieTemat: Re: Mr. Admin say...   Mr. Admin say... I_icon_minitimePon Gru 31, 2012 11:15 pm

Węgry - Watykan - ta sama osoba i ja ją usprawiedliwiam, ponieważ wiem, jak z nią sytuacja wygląda. TYLA.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mr. Admin say... Empty
PisanieTemat: Re: Mr. Admin say...   Mr. Admin say... I_icon_minitimeSro Sty 02, 2013 7:38 am

Ja mam wpisaną nieobecność D: Przepraszam, że w ogóle jeszcze nie pisałam w fabule ale po prostu nie miałam jak wejść bo najpierw ładowarka mi się popsuła więc nie miałam jak wejść a teraz internet mi odcięli *siedzi w szkole i to pisze*. 200 zł które miało iść na koncert Rammsteina poszło na internet :c Ale jak mi przywrócą internet (dzisiaj albo jutro, zależy czy zrobią mi na złość czy nie) to wejdę.
Powrót do góry Go down
Australia

Australia


Posty : 38
Pracuję od : 19/11/2012
Lat mam : 123
Pochodzę z : Canberra

Mr. Admin say... Empty
PisanieTemat: Re: Mr. Admin say...   Mr. Admin say... I_icon_minitimePią Sty 04, 2013 9:37 am

Jedna i ta sama osoba? Srly.. jak się nie ma dostępu do kompa nie blokuje się kanonu
Powrót do góry Go down
Gruzja

Gruzja


Posty : 59
Pracuję od : 19/11/2012
Pochodzę z : Tbilisi

Mr. Admin say... Empty
PisanieTemat: Re: Mr. Admin say...   Mr. Admin say... I_icon_minitimePią Sty 04, 2013 1:08 pm

TO SAMO JEJ POWIEDZIAŁAM.
I spuściłam słowny wpierdol, bo innego nie umiem .^.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mr. Admin say... Empty
PisanieTemat: Re: Mr. Admin say...   Mr. Admin say... I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mr. Admin say...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia Corp. :: Nawigacja :: Korespondencja :: Od Adminów-
Skocz do: