Hetalia Corp.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Tablica.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Australia

Australia


Posty : 38
Pracuję od : 19/11/2012
Lat mam : 123
Pochodzę z : Canberra

Tablica. Empty
PisanieTemat: Tablica.   Tablica. I_icon_minitimeWto Lis 20, 2012 11:02 pm

Czym jest tablica ogłoszeń? Otóż to normalna duża tablica ogłoszeń, taka korkowa. Każdy z was może tu napisać swoje ogłoszenie.

Jedno ogłoszenie- jeden post. Nie robimy duble-postów, rozumiemy się? W tym temacie nie można nawiązać interakcji postać-postać. Chodzi tu o samo przyklejanie ogłoszeń. Treść ogłoszenia dajemy w:
[.quote][/quote]
Powrót do góry Go down
Szkocja

Szkocja


Posty : 9
Pracuję od : 03/12/2012
Lat mam : 1174
Pochodzę z : Edinburgh

Tablica. Empty
PisanieTemat: Re: Tablica.   Tablica. I_icon_minitimeWto Gru 04, 2012 7:43 pm

Zadowolony z siebie Ian poszedł przed ową tablicę ogłoszeń. Nie wiadomo czy ruszyło go sumienie, czy jak... Ale faktem było iż zepsuł on firmowy ekspres a mieć na pieńku z szefem nie zamierzał. Tym bardziej, że dopiero co zaczął tu pracę. I nawet dobrze mają tu płacić. Wyciągnął karteczkę i nabazgrał na niej:
Cytat :
Wezmę za darmo jakiś ekspers do kawy. Ewentualnie, za jakieś marne grosze. Byle by działał.
I.MacKirkland.
Przypiął ją do tablicy i poszedł w swoją stronę.
Powrót do góry Go down
Gruzja

Gruzja


Posty : 59
Pracuję od : 19/11/2012
Pochodzę z : Tbilisi

Tablica. Empty
PisanieTemat: Re: Tablica.   Tablica. I_icon_minitimeCzw Gru 06, 2012 1:29 pm

Tamar akurat wychodziła znużona z pracy i tak się złożyło, że przechodziła koło pustej jeszcze tablicy. Chociaż nie! Jedna karteczka na niej wisiała! Aż z ciekawości podeszła i przeczytała huśtając się delikatnie na palcach. Wyjęła długopis z kieszeni i dopisała pod informacją Iana;

Cytat :

Możemy złożyć się na jakiś nowy.
T.Kutateladze

Po czym odeszła do domu zadowolona z siebie.
Powrót do góry Go down
Szkocja

Szkocja


Posty : 9
Pracuję od : 03/12/2012
Lat mam : 1174
Pochodzę z : Edinburgh

Tablica. Empty
PisanieTemat: Re: Tablica.   Tablica. I_icon_minitimeWto Sty 08, 2013 8:15 am

Czas było już wrócić pod ową tablicę ogłoszeń, by zobaczyć czy ktoś odpowiedział na jego karteczkę. Huh... I odpowiedź była. Jednak nie taka jaka mogła by go zadowolić. Szybko wyciągnął karteczkę pogniecioną, pomiętoloną której stan można określić jako "psu z gardła" i podpiął pod ogłoszenie Tamar.

Cytat :
W ilu się składamy? Bo ja Kasy nie mam.
I. MacKirkland
Powrót do góry Go down
Gruzja

Gruzja


Posty : 59
Pracuję od : 19/11/2012
Pochodzę z : Tbilisi

Tablica. Empty
PisanieTemat: Re: Tablica.   Tablica. I_icon_minitimeSro Sty 09, 2013 7:25 pm

Tamar szła sobie spokojnie do pracy. Dzisiaj nie musiała biec na złamanie karku, bo okazało się, że zaczyna dopiero za godzinę. To pasowało by tu zajrzeć, nie? Przetuptała przez korytarz w tych swoich obcasikach... i zobaczyła dopisek Iana. Powstrzymała się od prychnięcia.

Cytat :
Jak na razie to we dwójkę, bo coś tu chętnych nie widzę.
Nie kłam, wiem że masz, tylko liczysz, że ja za ciebie zapłacę.
Bęcwał.

T.Kutateladze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tablica. Empty
PisanieTemat: Re: Tablica.   Tablica. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tablica.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia Corp. :: Korporacja :: Tablica Ogłoszeń :: Ogłoszenia!-
Skocz do: