Hetalia Corp.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Holandia.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Holandia

Holandia


Posty : 3
Pracuję od : 25/12/2012
Lat mam : 442
Pochodzę z : Niderlandów!

Holandia. Empty
PisanieTemat: Holandia.   Holandia. I_icon_minitimeWto Gru 25, 2012 3:50 pm

Rule Britania...
Imię, nazwisko: Thomas de Vires

Oficjalna Nazwa Kraju: Koninkrijk der Nederlanden

Data Urodzin: 26 lipiec 1581

Stanowisko: Handlowiec. Florystyk. A bo co? Kto inny lepiej zna się na kwiatach!

Opis postaci: Co tu dużo opisywać... Thomas jest typem samotnika, żyjącym sobie gdzieś na obrzeżach swojego pięknego Amsterdamu, w niewielkim mieszkaniu. A co w nim? Króliczki, tulipany, króliczki, Mary-.. EKHEM. Dobrze tego nikt nie widział i niech tak lepiej pozostanie! Wygląda na gbura, i raczej takim jest. Chyba, że komuś uda się z nim wytrzymać trochę dłużej to całkiem miły z niego gość. Ktoś kto ma w domu króliczka, całą masę przytulanek i pięknie przyozdobiony tulipanami balkon nie może być psychopatycznym mordercą. Thom jest także centusiem, dusi grosza jak tylko może, przez co stać go na to, na co innych nie koniecznie. Choć i tak tego nie kupuje. Ale kto by się tam tym przejmował! Posiadacz zielonych oczu i włosów koloru mysiego, które od czasu do czasu stawia w górę. Ale szczerze mówiąc, to woli mieć je spuszczone, bo wtedy nie widać blizny jaką ma na czole. Skąd ją ma? Sam Niderlandczyk już nie pamięta, albo nie chce pamiętać skąd ją ma. Taki charakter. Kiedyś był wielkim odkrywcą, choć jego odkrycia polegały często na "Przyjechaniu, zobaczeniu, odpłynięciu", patrz. Nowa Zelandia, Australia. Pan Holender jest pedantem. Mimo trzymania całej masy pluszaków, wszystkie one są poukładanego wedle wzoru znanego tylko Thomowi, i nawet kiedy już jakiś przedmiot ruszy w przypadku sprzątania to szybko wracają na TO SAMO MIEJSCE. Mężczyzna ma też słabość do pewnej zielonej używki, jednak kryje się z tym przed swoją młodszą siostrzyczką. Nie chce jej martwić, a znając życie zrobiła by mu niezłą aferę o to! Ciii... nikt nie musi wiedzieć, że dużo czasu spędza w swojej najsłynniejszej dzielnicy!

Relacje: Ciężko określić, kogo lubi, a kogo nie. Może jedyną osobą do której się przyznaje otwarcie jest jego młodsza, do przesady urocza, siostrzyczka Belgia. Unika większych spotkań z nacjami... Umie się dogadać z wszystkimi, choć... bardzo ciężko do niego dotrzeć. Parę nacji coś o tym wie.

Ciekawostki:**

Coś jeszcze?: Nie mam palenia przy sobie. Wcale...

Jedz gruz, Guzinie.... smacznego.
Powrót do góry Go down
Gruzja

Gruzja


Posty : 59
Pracuję od : 19/11/2012
Pochodzę z : Tbilisi

Holandia. Empty
PisanieTemat: Re: Holandia.   Holandia. I_icon_minitimeWto Gru 25, 2012 3:53 pm

Rozpisz się z relacjami [ wikipedia nie gryzie ]
I opisz wygląd postaci.
Powrót do góry Go down
Holandia

Holandia


Posty : 3
Pracuję od : 25/12/2012
Lat mam : 442
Pochodzę z : Niderlandów!

Holandia. Empty
PisanieTemat: Re: Holandia.   Holandia. I_icon_minitimeWto Gru 25, 2012 3:58 pm

Kiedyś nie trzeba było pisać wielkiej KP... Edytnę potem.
Powrót do góry Go down
Australia

Australia


Posty : 38
Pracuję od : 19/11/2012
Lat mam : 123
Pochodzę z : Canberra

Holandia. Empty
PisanieTemat: Re: Holandia.   Holandia. I_icon_minitimeSro Gru 26, 2012 3:47 pm

Nie wierzę. SIEMA HOL. Dopisz chociaż ze 2-3 zdania. Wiem, że masz wstręt do KP.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Holandia. Empty
PisanieTemat: Re: Holandia.   Holandia. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Holandia.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia Corp. :: Nawigacja :: Identyfikatory-
Skocz do: